Yukarı

MetaTrader Mobil

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte IOS veya Android işlemci akıllı telefonlar ve tabletlere indirilen MetaTrader MT4 uygulamaları ile hesabınıza istediğiniz yerden anlık olarak ulaşmak artık eskisinden çok daha kolay. Böylelikle internete bağlı olduğunuz her an, her yerden hesabınıza kolaylıkla erişim sağlayabilir, dilediğiniz zaman emir verebilir ve piyasayı anlık olarak bulunduğunuz yerden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Günümüz teknolojisi ile mobilleşmenin getirdiği gereksinimler sayesinde akıllı cihazlar içinde mobil uygulamalar hızla geliştirilerek mobil hayata uyum sağlaması hedeflenmiştir. MetaTrader 4 Mobil uygulamaları, MetaTrader 4 platform ekranı özelliklerinin hemen hemen bir çoğunu mobil versiyonunda kullanıma sunmuştur. Dolayısıyla yatırımlarınızı kusursuz bir şekilde mobil uygulamalar üzerinden hesaplarınıza anlık olarak erişim sağlayarak güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirme fırsatı sunmaktadır.

MetaTrader Mobil Özellikleri

MetaTrader 4 İşlem Platformu Sistemine Tam Uyumluluk

MetaTrader 4 Platformunun Mobil uygulamasını, Apple Store ve Google Play Store aracığı ile IOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlara kolayca yükleyebilirsiniz. Akıllı cep telefonları veya tablet bilgisayarlarınıza kuracağınız MetaTrader Mobile uygulaması, Meta Trader 4 platformunun bir çok özelliğinizi içerisinde barındırmaktadır. MetaTrader Mobile ile dilediğiniz yerden piyasalara erişim sağlayarak 24 saat boyunca kesintisiz işlem yapabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Fiyatlar

Mobil uygulamalar sayesinde ev ve ofisinizdeki kişisel bilgisayarınızdan uzak kalsanız bile piyasalardaki anlık fiyat değişimlerini hesabınıza ulaştığınız her yerden canlı olarak takip edebilirsiniz. Yatırımcılara müthiş bir hareket kabiliyeti veren uygulamalar sayesinde yatırımlarınız için gerçek fiyatlar artık tamamen elinizin altındadır.

Grafik Üzerinden Emir Verebilme

MetaTrader Mobil uygulamasının güncellenen yeni versiyonlarında artık grafik üzerinden de emir verebilme imkanına sahipsiniz. Bu özellik ile piyasada artık daha hızlı aksiyon alabilirsiniz.

Bekleyen Emirler Dahil Olmak Üzere Tüm Emir Türleri

Mobil uygulamasının işlem sekmesinde açık ve bekleyen tüm pozisyonlarınızı görebilir, anlık kar-zarar durumunu takip edebilir, piyasalardaki gelişmelere bağlı olarak açık ve bekleyen emirler üzerindeki Zarar Kes (Stop Loss) ve Kar Al (Take Profit) seviyelerinizi kolayca belirleyebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlük için Optimize Edilmiş Yüksek Hızlı Grafikler

Mobil uygulamasına entegre edilen yüksek çözünürlüklü grafikler sayesinde artık yatırımcılar bilgisayarlara kurulan platformlardaki kadar fonksiyonel bir grafik görsellerine ulaşmış durumdalar. Bu optimizasyon sayesinde Mobil cihazlarda dahi grafikler üzerinde çok rahatlıkla teknik analiz araçlarını kullanarak analiz yapabilirsiniz.

Yakınlaştırma ve Kaydırma Özelliğine Sahip Gerçek Zamanlı Grafikler

Grafikler üzerinde yakınlaştırma ve kaydırma özelliği geriye yönelik fiyat hareketlerinin kolayca ulaşılabilmesine imkan sağlamaktadır. Ayrıca platformlar tarafındaki zoom in zoom out özelliğinin mobil ekranlarına taşınarak yatırımcılara büyük resmi ve küçük resmi daha detaylı şekilde analiz edebilme imkanını sunmaktadır. Diğer taraftan zaman dilimleri arasında geçişler sonrası kullanılan bu özellikler sayesinde yatırımcılar gerçek zamanlı grafikleri mobil tarafında da derinlemesine analiz etme fırsatını bulmaktadır.

30 Farklı Teknik Analiz Göstergesi

En popüler 30 adet teknik indikatörü ve 24 farklı analitik nesneyi grafiğe ekleyebilirsiniz. Yatırımcılara büyük avantaj sağlayan bu özellikleri sayesinde kullanıcılar mobil cihazları üzerinden detaylı teknik analiz yapabilme kabiliyetine kavuşmaktadırlar.

9 Farklı Zaman Diliminde Grafikleri Analiz Edebilme

Yatırımcılar 1 dakikalık, 5 dakikalık, 15 dakikalık, 30 dakikalık, 1 saatlik, 4 saatlik, günlük, haftalık ve aylık olmak üzere toplamda 9 farklı zaman diliminde grafikleri gözlemleyebilirler.  

Gerçek Zamanlı Raporlama

Yatırımcılar tarihçe sekmesinden günlük, haftalık, aylık veya istediği zaman aralığını seçerek gerçekleştirdiği işlemlerin hesap raporlarına ulaşabilir, açılan ve kapanan tüm pozisyonların fiyat seviyelerini takip edebilir ve kar-zarar raporlarını hızlıca ulaşabilmektedir.

Paylaş